PromoBoxtv.cz

Svobodná hudba na pozadí

Svobodná hudba na pozadí

Kromě přehrávání internetových rádií nebo vlastního hudebního obsahu na pozadí vysílání může PromoBox přehrávat také Svobodnou hudbu, která umožňuje úplné oproštění od všech autorských poplatků. Svobodná hudba, neboli hudba, jejíž autoři souhlasí s její produkcí bez jakýchkoli licenčních omezení.

Výstrahy ČHMU

Výstrahy ČHMU

PromoBox Vás nyní, kromě aktuálního počasí a jeho předpovědí, může informovat také o výstrahách vydaných Českým hydrometeorologickým ústavem. Upozornění na vysoké teploty, silný vítr, přívaly svněhu, námrazy, silné bouřky, vydatné deštové srážky, povodňové jevy nebo nebezpečí požárů se začne zobrazovat ihned po jeho vydání ČHMU formou textové zprávy.

Obecní rozhlas v TV vysílání

Obecní rozhlas v TV vysílání

Hlášení obecního rozhlasu můžete jednoduše zařadit do zvukového vysílání infokanálu. Nově také můžete přímo propojit vaši rohlasovou ústřednu s PromoBoxem. Jakmile PromoBox zjistí, že probíhá hlášení rozhlasu, utiší své vysílání a začne přenášet zvuk obecního rozhlasu.

Vlastní audio program na pozadí vysílání

Vlastní audio program na pozadí vysílání

Kromě přehrávání MP3 skladeb, internetových rádií nebo hudebních streamů můžete nyní vysílat vlastní audio program v časech stanovených vysílacím schematem. Stejně jako je tomu u odbavování videí. Postup je jednoduchý: sestavíte si playlisty jednotlivých pořadů pořady zařadíte do vysílacího schematu nastavíte vysílací plán (od kdy, do kdy se mají jednotlivé verze pořadů vysílat) PromoBox sámPřečtěte si více o Vlastní audio program na pozadí vysílání[…]